więcej niż głośniki

Divoom TimeBox

Czyste mocne brzemiennie to najważniejsza, choć zaledwie jedna z wielu funkcji głośnika przenośnego Divoom TimeBox. Urządzenie ukołysze Cię do snu i obudzi ulubionymi rytmami, wyświetli aktualną pogodę, a nawet posłuży jako rejestrator notatek głosowych. Zostało wyposażone w jasny wyświetlacz zbudowany z aż 121 diod LED, który dostosujesz do swoich potrzeb dzięki aplikacji mobilnej. Zagrasz na nim także w klasyczne gry konsolowe i użyjesz jako stylowej lampki nocnej.

sprawdź

Divoom TimeBox Mini

Jest mniejszy od swojego brata, ale nie oznacza to, że mniej funkcjonalny. Wygląda równie świetnie, a dzięki jeszcze bardziej kompaktowym wymiarom zmieści się w każdej torebce, a nawet kieszeni. Urządzenie jest lekkie, dlatego nie obciąży Twojej wczasowej walizki. Będziesz cieszyć się świetnym dźwiękiem i jego możliwościami, gdzie tylko zechcesz nawet przez 10 godzin bez konieczności podłączania do prądu.

sprawdź

więcej niż słuchawki

Bluedio T4S Turbine

Odetnij się od ulicznego gwaru, plotkujących ludzi w tramwaju i głośnych kolegów z pracy. Odkryj bezprzewodowe słuchawki Bluedio T4S Turbine z technologią redukcji szumów ANC. Dzięki niej zawsze, gdy zapragniesz, będziesz sam na sam ze swoją ulubioną muzyką. Oczywiście funkcję możesz w każdej chwili wyłączyć, używając przycisku na prawej słuchawce. Urządzenie na jednym ładowaniu może działać aż 16 godzin. Wytrzyma więc cały, długi dzień. Słuchawki wyróżnia także nowoczesny a przy tym elegancki design.

sprawdź
Bluedio F2

Wierne odwzorowanie dźwięku – to właśnie na nie postawiono tworząc słuchawki bezprzewodowe Bluedio F2. Wyposażono je w 57 mm przetworniki, które gwarantują, że brzmienie jest czyste i dokładnie takie, jak w rzeczywistości. Lekka konstrukcja i miękkie pady sprawiają, że godzinami możesz komfortowo słuchać swojej ulubionej muzyki. Urządzenie wyposażono także w mikrofon, który umożliwi Ci prowadzenie rozmów bez wyjmowania telefonu.

sprawdź
Bluedio T2+

Słuchawki, które łączą w sobie świetną jakość dźwięku i niesamowitą wydajność. Dzięki przemyślanej konstrukcji oraz technologii Bluetooth 4.1 urządzenie zużywa niewiele energii. Naładowany do pełna akumulator zapewni Ci aż do 40 godzin słuchania muzyki. Solidna, regulowana konstrukcja dobrze dopasowuje się do kształtu głowy. Dzięki możliwości składania zajmuje niewiele miejsca i sprawdza się w podróży.

sprawdź