wygoda i bezpieczeńsvtwo małego pasażera
odkryj foteliki Caretero z serii Combo

pełna ochrona

Zyskaj pewność, że Twój skarb jest bezpieczny podczas każdej podróży. Wybierz fotelik Caretero Combo w jednym z kilku kolorów. Dla jeszcze lepszej ochrony produkt wyposażono w zagłówek z dodatkowymi osłonami bocznymi. Model posiada także pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, które bez trudu dopasujesz do wzrostu małego pasażera. Produkt został stworzony z bezpiecznych materiałów, a komfort jazdy zapewnia miękkie wykończenie.

sprawdź

dla mniejszych i większych

Caretero Combo powstał z myślą o dzieciach w różnym wieku. Spełnia wymagania grup: 0, I oraz II. Oznacza to, że może być używany przez maluchy od pierwszych miesięcy aż do około 5 roku życia, które ważą do 25 kg. Fotelik posiada regulowany zagłówek oraz oparcie. Co więcej, można go zamontować przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Drugi sposób jest stosowny przy przewożeniu pociech do 9 kg.

sprawdź

prezenty w zestawie

W zestawie z fotelikiem znajdziesz uniwersalne zasłonki na szyby boczne. Przydadzą się szczególnie podczas upalnych dni. Zatrzymają promienie słoneczne, które mogą razić oczy maluszka, oraz spowodują zmniejszenie nagrzewania się wnętrza samochodu. Drugim gratisem jest organizer na siedzenie, w którym zmieścisz przydatne podczas jazdy akcesoria do pielęgnacji maluszka czy zabawki.

sprawdź
zobacz wszystkie fotelitki CARETERO