kim są Enchantimals?

Enchantimals to dziewczynki mieszkające w magicznej krainie ze swoimi zwierzątkami. Z pupilami łączy je tak silna więź, że są nawet do nich podobne. Mają puszyste ogony, odstające uszka, a niektóre nawet różki. Jest tutaj Felicia Lisek, Bree Króliczek czy Danessa Jelonek. Dzięki lalkom Mattel Enchantimals Twoja pociecha przeżyje przygody z animacji i stworzy zupełnie nowe scenariusze niezapomnianych zabaw.

sprawdź

magiczna moc przyjaźni

W świecie Enchantimals najważniejszymi wartościami są dobro i pomaganie sobie w każdej sytuacji. Bohaterki bajki na każdym kroku udowadniają, że ze zgraną paczką przyjaciół można poradzić sobie z każdym problemem. Tego też uczy zabawa lalkami z serii. Co więcej, pomaga uświadomić dzieciom, jak ważny jest szacunek dla świata przyrody i jego ochrona.

sprawdź

niesamowita kolekcja lalek

Mattel Enchantimals to niezwykła kolekcja postaci z animacji. Pojedyncze zestawy składają się z lalki wraz z jej zwierzaczkiem. Niektóre zawierają także akcesoria i dodatki. Największe z nich to dwa domki, które posłużą dziewczynkom i ich pupilom jako schronienie i miejsce zabaw po zmroku.

sprawdź