odkryj LEGO® Technic 42083 Bugatti Chiron
i poczuj się jak konstruktor supersamochodu

kup teraz

Wyjątkowy model - wyjątkowy projekt

Pasja i dążenie do doskonałości. To one połączyły inżynierów Bugatti i twórców klocków LEGO ® we wspólnym projekcie stworzenia modelu supersamochodu, który stanie się legendą. Tak powstał niesamowity LEGO ® Technic Bugatti Chiron – zestaw, który zachwyca w każdym swoim detalu.

Doskonały jak pierwowzór

LEGO ® Technic Bugatti Chiron składa się aż z 3599 precyzyjnie zaprojektowanych elementów. Każdy z nich został przemyślany tak, aby mierzące ponad pół metra dzieło, które z nich powstaje idealnie odwzorowywało oryginał. Znajdziesz w nim charakterystyczną linię nadwozia, maskownicę, a nawet zespolone lampy i ruchomy spoiler.

Piękny na zewnątrz i w środku

Wspaniale wykończony z zewnątrz model byłby niepełny, gdyby nie zadbano o jego wnętrze. Dlatego także deska rozdzielcza, kierownica czy prędkościomierz wyglądają, tak jak w rzeczywistości. Sporo uwagi poświęcono również zaokrąglonym fotelom.

Najbardziej zaawansowany

Odwzorowanie nadzwyczajnego samochodu wymagało nadzwyczajnych rozwiązań. Specjalnie dla LEGO ® Technic Bugatti Chiron stworzono najbardziej zaawansowany model silnika w historii serii Technic. Posiada on 16 poruszanych przez dwa wały korbowe cylindrów.

Innowacyjny

Niepowtarzalna konstrukcja kół samochodu wytworzyła potrzebę zaprojektowania dwóch zupełnie nowych elementów LEGO ® Technic. Felg, które nachodzą na koła i tworzą niepowtarzalny efekt niskiego podwozia, oraz drugiego dysku łączącego felgi z podwoziem.

Podobny nawet w montażu

Najważniejszym momentem podczas produkcji Bugatti Chiron jest połączenie nadwozia z tylną częścią auta. Dokładnie tak samo wygląda składanie modelu LEGO ® Technic. Aby go złożyć trzeba najpierw stworzyć dwie skomplikowane części, a następnie precyzyjnie je ze sobą połączyć

Prawdziwe cudo

Przekonaj się, jak LEGO ® Technic Bugatti Chiron wygląda w rzeczywistości. Zobacz recenzję tego niepowtarzalnego modelu stworzoną przez Maćka z youtubowego kanału „Maciek i Klocki".

zobacz recenzję
sprawdź

© 2018 The LEGO Group. TM