zbuduj własną wyścigową legendę
odkryj LEGO® Technic Porsche 911 RSR

kup teraz

Więcej niż kultowy

Są samochody, które zachwycają z każdą swoją generacją. Takie właśnie jest Porsche 911, które od ponad pół wieku nieustannie wywołuje ciarki u miłośników motoryzacji na całym świecie. Tak samo działa LEGO® Technic Porsche 911 RSR – doskonale odwzorowana replika najnowszej wersji wyścigowej potęgi.

Zachwycający jak pierwowzór

Zestaw LEGO® Technic Porsche 911 RSR składa się z aż 1580 precyzyjnie dopasowanych elementów. Po ich złączeniu powstaje majestatyczny, półmetrowy model, który oszałamia podobieństwem do oryginału. Łączy ich ta sama ostra sylwetka, charakterystyczny spojler z łabędzią szyją, dyfuzor, lusterka czy światła pozwalające wygrywać nawet nocne wyścigi.

Z bogatym wnętrzem

Otwierane drzwi repliki dają dostęp do szczegółowo odwzorowanego kokpitu. Są w nim: działająca kierownica, której obrócenie zmienia ułożenie kół, system gaszenia ognia, radar, a nawet mapa toru Laguna Seca na drzwiach od strony kierowcy. Z tyłu podziw budzi sześciocylindrowy silnik typu bokser z ruchomymi tłokami.

Piękny i funkcjonalny

LEGO® Technic Porsche 911 RSR to model, który nie tylko wyśmienicie prezentuje się na półce, w biurze czy salonie. Jak wszystkie zestawy LEGO®, zapewnia także sporo frajdy dzięki swoim funkcjom. Można nim jeździć i skręcać, co więcej – posiada zawieszenie z systemem amortyzacji. Po prostu samochód ugina się na kołach, co dodaje zabawie jeszcze więcej realizmu.

Budzący pożądanie

Daj się ponieść pasji konstruowania i zbuduj własną wyścigową potęgę. Odkryj przyjemność z jej tworzenia i radość z jej posiadania. Już teraz wybierz niesamowitą replikę LEGO® Technic Porsche 911 RSR.

sprawdź

© 2019 The LEGO Group. TM